Browse

U nasich by romi
Vasik nasim zanrodnil manzelskou postel....
Kuba - Santiago d/C 2d by veru
Výlet na La Gran Piedra nevyšel...
Viky s pejskem by ifmalku
Vikouš se psem moc jim to slušelo!
Já jsem ušáček by ifmalku
Mamka mi koupila čepici, no jsem spíš jako zvířatko.
Bruslení v Ostré jezero by ifmalku
Ikdyž jsme byli tak trochu nemocní, nemohli jsme si odpustit krásný den a šli jsme bruslit na jezero, které máme za domem. Viktorka stála poprvé na bruslích.
Krásné počasí by mmirecekk
To se nám zase udělalo jednou hezky:-)))